Оплата да доставка

Оплата

Це дуже просто: Ви можете оплатити товар готівкою при отриманні, за допомогою корзини або переказу коштів на картку ПриватБанку.

Оплата при отриманні:

Вам необхідно зареєструватись, обрати трафарети які вам сподобались, залишити свої контакти та вказати, що бажаєте здійснити оплату готівкою.

Оплата через корзину

Обирайте будь-які трафарети до корзини. Після цього тисніть «оформити» --> «оплатити» та виконуйте наступні дії за допомогою підказок сервісу liqpay

Оплата через банківську картку

Для цього необхідно здійснити вже відомі вам операції: зареєструватись, обрати товар і добавити його в корзину. Пізніше провести оплату зручним для вас способом на картку ПриватБанку № 4149 6258 1148 9937 та повідомити нас зручним для Вас способом.

Доставка товарів по Україні:

Перевізники

Ми доставляємо наш товар з допомогою найпопулярнішого кур'єрського перевізника, Нова Пошта. Це дозволяє отримати Ваше замовлення в найкоротший термін, який становить зазвичай від 1 до 3 робочих днів.

При оформленні замовлення Вам потрібно вказати точний адрес відправки в розділі АДРЕСИ ДОСТАВКИ

Вартість доставки

Вартість доставки Вашого замовлення буде залежати від тарифів перевізника. На ціну доставки впливає вага замовлення та його фактичний об'єм. Ви можете дізнатись про актуальні тарифи доставки перевізника, завітавши на його сайт НОВА ПОШТА (найзручніше користуватись програмою-калькулятором на сайті перевізника).

Доставка за замовчуванням обирається "Склад- Склад", але якщо Ви бажаєте можете вказати в коментарі у замовленні "Склад - Двері" (при умові, що це підтримується обраним Вами перевізником) та отримати Ваш товар прямо до додому.

Як відслідкувати процес доставки

Як тільки ми сформуємо та відправимо перевізнику Ваше замовлення, Ви отримаєте в повідомленні на електронну пошту унікальний трек номер, за яким можна відслідкувати рух Вашої посилки через сайт перевізника.