Блог кавомана

Як кава впливає на здоров'я людей?

Як кава впливає на здоров'я людей?

Сьогодні ми розповімо про те що потрібно знати про каву: користь і шкода, а також про норму споживання.

Кава, як відомо, в залежності від ситуації, може бути для Вас корисним, і в той же час шкодити здоров'ю. Але якщо Ви не п'єте занадто багато кави, а тільки, щоб насолодитися смаком, то він буде вельми корисним.

Кава - це зерна рослин арабіки та робусти. У каві міститься кофеїн і багато поліфенольних сполук і ефірних масел. Саме фенольні сполуки обумовлюють корисний вплив на здоров'я людини. У наш час кава називають одним з елементів здорового і правильного раціону.

Кава зі спеціями

Кава зі спеціями

Схід першим почав пити каву зі спеціями. Таким чином, вони намагалися нейтралізувати шкідливий (на їхню думку) вплив кофеїну та посилити всі корисні властивості напою: стимулюючу дію на травну та нервову системи. Європейці також взяли незвичне формулювання «кава по-східному», але багато спецій здаються їм надто специфічними, агресивними, що повністю вбивають смак кави. З часом сформувався список найпоширеніших спецій, які ідеально підкреслять смак кави:

Готуємо кави з пінкою в домашніх умовах

Готуємо кави з пінкою в домашніх умовах

Готуємо кави з пінкою в домашніх умовах
Кава з пінкою не просто класно виглядає, але і ще набагато смачніше. Адже не дарма італійці так люблять пити багато кави і щоб це обов'язково була кава із золотистою піною.
Що нам знадобиться:
◾ фільтрована вода ◾ мелену каву ◾ трошки солі ◾ цукор ◾ турка

Як приготувати капучіно дома ?

Як приготувати капучіно дома ?

Для того, щоб спробувати справді смачну каву, Вам не потрібно йти в кафе або ресторан. Зробіть найкращий капучино в вашому житті в домашніх умовах. І Вам не знадобиться для цього кавоварка або капучинатор.
Найкращий початок дня - це чашка кави з ранку. А якщо це ще й ароматний капучіно з ніжною пінкою і красивим малюнком на пінці, то добре настрій гарантовано на весь день :)

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)